دسته‌بندی نشده

اسپان باند یا آستر سوزنی چیست؟

اسپان باند یا آستر سوزنی چیست؟

آستر سوزنی جز منسوجات پارچه‌ای که به اصطلاح به آن ها بی بافت گفته می شود ا سپان باند یا آستر سوزنی چیست؟.

اسپان باند یا آستر سوزنی چیست؟

اسپان باند یا آستر سوزنی در صنایع مختلف کاربردهای زیادی دارد برای مثال در صنایع تبلیغاتی برای ساخت ساک های دستی تبلیغاتی و نیز در صنعت غذا خوری در ساخت تولید چای نپتون یا تی بگ و در صنعت پزشکی در ساخت لباس های اتاق جراحی یا لباسهای بیمار استفاده می شود.
اما در صنعت مبلمان جهت پوشاندن انتهای مبلمان که بر روی زمین قرار می‌گیرد.

همچنین برای پر کردن کوسن های مبلی که در پشتی کار قرار می‌گیرد جهت شستشوی کوسن که محصول داخل آن ریخته می شود استفاده می شود.

کاربرد دیگر این محصول در صنعت مبلمان تولید اپ که از چسباندن دورو دارو اسپان باند در میان آن از لایه لایکو استفاده می‌شود.

از اسپان باند یا آستر سوزنی این محصول برای مبل هایی که کف آن ها به صورت اصطلاحاً دولت است و کف آن قابلیت جدا شدن دارد استفاده میشود.

از محاسن این محصول می‌توان به این نکته اشاره کرد که تولیدی ها قابلیت چاپ برند خود را در روی محصول را دارد.

شاید این سوال برای شما پیش بیاید نحوه زدن چاپ روی این محصول به چه طریق هست؟

باید این توضیح رو بدم خدمتتون که در درجه اول شما باید لوگو خودتون رو بر روی کلیشه های سیلیکونی ژلاتینی هک کنیم.

این امر در مجموعه قابل اجراست در وهله اول طرح خودتون رو برای ما ارسال میکنید اون در واحد طراحی، براتون طراحی میشه خدمتتون ارسال میشه.

بعد از اینکه نوع چاپ نوع برند تون و نوع خطوط و فونت هایی که داخل کار هستش و نحوه چیدمان به تایید شما برسه در نهایت برای تولید کلیشه به واحد تولید ارجاع داده می شود این یک هزینه اولیه هستش که باید شما پرداخت کنید و این کار باید انجام بشه در مرحله بعدی کلیشه بر روی دستگاه چاپ نصب شده و برند خودتون رو روی پارچه آستر سوزنی حجمی کنیم.

رنگ پارچه و رنگ چاپ لوگو با سلیقه مشتری انجام می شود. همچنین باید اینو بگم که شما این قابلیت را دارید که عرض پارچه را به سلیقه خودتان انتخاب کنید عمدتاً در این سن از ارزهای یک متر و ۶۰ سانت و و یک متر و ۸۰ سانت استفاده می‌شود این انتخاب سایز برای شما این مزیت را دارد که پرتی کمتری هنگام نصب پارچه روی کار دارید!

شما میتوانید برای ثبت سفارش و خرید اینچا کلیک کنید!

همچنبن مبتوانبد با کلیک بر روی لینک زیر به صفحه اسنستاگرام ما هداید شوید!

دیدگاهتان را بنویسید