خرید چسب

  به طور کلی چسب یک ماده شیمیایی است که امروزه به شکل و انواع مختلف تولید  و عرضه میشود (چسب نواری ، چسب اسپری، چسب کاغذی،چسب چوب، چسب صنعتی) هرکدام در هر زمینه کارکرد منحصر به فرد خود را دارد بنابراین مصرف بسیار زیادی در موارد مختلف داشته و بی نیاز از آن نخواهیم بود. در این نوشتار مربوط به خرید چسب قرار است به معرفی تمامی چسب هایی که شرکت کیا گستر سینا  در حال تولید و پخش میباشد آشنا شویم.برای خرید چسب می توانیداز سایت ما دیدن فرمایید.

چسب چیست؟

چسب به هر ماده غیرفلزی گفته می‌شود که روی یک یا هر دو سطح دو مورد جداگانه اعمال می‌شود که آن‌ها را به هم می‌چسباندو باعث می شود آن رو سطح از هم دیگر جدا نشوندودر برابر جدایی مقاومت ‌کنند.

استفاده کردن از چسب ها ویژگی هاوخواص زیادی دارد وبه جای دوختن دو قطعه یا استفاده از بست های مکانیکی یا جوشکاری بین دو قطعه فلزی مقرون به صرفه تر است.

با استفاده از چسب ما می توانیم انعطاف بیشتری در طراحی وتوزیع کارآمدترتنش در یک اتصال وکاهش هزینه ها اتصال دو قطعه را داشته باشیم.

معایب کاربرد چسب دراتصالات می توان به این مطلب اشاره کرد که چسب ها در دماهای بالا پایداری ومقاومت خود را از دست می دهند.

در اجسام واتصال قطعات بزرگ وسنگین که در سطح کمتری از چسب برای نگهداشتن آن قطعه بزرگ استفاده میکنند چسبندگی تضعیف می شود واین یک نقطعه ضعف است.

از معایب دیگر آن می توان به این اشاره کرد که در هنگام امتحان وتست کردن اتصال ،جداسازی آن دشوار تر میشود.

چسب ها به دو دسته واکنشی وغیر واکنشی تقسیم می شوند.به این منظور واکنشی می گوییم که آیا چسب برای سفت شدن نیاز به واکنش شیمیایی دارد یا نه .

همچنین می توان آنها را از لحاظ فیزیکی به طبیعی یا مصنوعی بودن ماده سازنده اش تقسیم بندی نمود.

چسب ها ممکن است از طبیعت بدست بیایند .برخی دیگر نیز از مواد شیمیایی تولید شوند.

 

خرید چسب

تاریخچه چسب

تاریخ استفاده از چسب ,و خرید چسب تقریبا به ۲۰۰۰۰۰سال پیش می رسد.که از ماده چسبنده ای را تقطیر پوست درخت غان برای اتصالات ابزار های سنگی به دسته های چوبی به کار می بردند.در تاریخ ذکر شده که یونانی ها ورومی ها در توسعه وساخت چسبها مهارت ویژه ای داشته اند.چسب ها تنها درهمین قرن اخیرکاربرد وانواع بسیاری پیدا کردند وبا آمدن چسب های مصنوعی در صنعت ها(چسب صنعتی)، دیگر نمی تواند ازاین محصول کاربردی چشم پوشی کرد.

چسب پوسته درخت غان چسبی تک جزئی می باشد.این چسب هاکه از مواد طبیعی بدست می آیند مقاومت کمتروشکنندگی وآسیب پذیری بیشتری نسب به چسب های مصنوعی دارد.در نمونه های کشف شده از قبرستان های قبایل که در کنار مردگانشان کوزه ها وگلدانهایی یافت شده که با چسب های رزینی بدست آمده از درختان تعمیر شده است. تحقیق دیگری توسط باستان شناسان شده است که نشان می دهدکه عابدان معابد بابلی برای بستن کره چشم مجسمه ها یشان از سیمان قیری شکل استفاده می کردند.

مصریان باستان نیز از چسبی مانند نشاسته برای چسباندن پاپیروس استفاده می کردند.

چسب طبیعی

چسب های طبیعی از مواد آلی در طبیعت ساخته شده اند. مثل

 • نشاسته
 • رزین های طبیعی یا حیوانات :به طور مثال پروتئین شیر کازئین و چسب های حیوانی مبتنی بر پوست  

به چسب هایی که از طبیعت بدست می ایند چسب های زیستی می گویند.

چسب های بر پایه کازئین برای چسباندن برچسب ها بر روی بطری های شیشه ای کاربرد دارند.

چسب مصنوعی

چسب های مصنوعی از ترکیبات آلی بر پایه الاستومرها ، ترموپلاستیک ها، امولسیون ها و ترموست ها ساخته شده اند.

مثالهایی از چسب های ترموست عبارتند از: پلیمرهای اپوکسی ، پلی اورتان ، سیانواکریلات و اکریلیک .

تولید چسب نواری وکریستالی در لوازم مبل سینا

چسب صتعتی

تکنولوژی چسب واهمیت آن در صنایع

چسب ها در طول دوران های مختلف پیشرفت چشمگیری داشته اند مخصوصا با ساخت چسب مصنوعی واستفاده آن ها در صنایع مختلف توانسته است جایگاه ویژه ای برای خوداختصاص دهد.این جایگاه به طوری مخصوص شده که سالانه برای هر پیشرفت واختراع جدید در این زمینه جایزه در نظر گرفته اند.


خرید چسب صنعتی کفاشی در لوازم مبل سینا

چسب صنتی درجه 1

انواع چسب برپایه ساختار:

برای خرید چسب باید اول به کاربرد آن چسب وایتکه برای چسباندن چه سطوحی قصد استفاده از چه نوع چسبی راداریم در نظر بگیریم.دسته بندی چسب ها بر اساس میزان چسبندگی شان می باشد.دسته بندی که قبلا ذکر شد واکنشی وغیر واکنشی بود.نوع دگیر نیز طبیعی یا مصنوعی بودنشان براساس مواد تشکیل دهنده وسازنده چسب می باشد.

چسب هایی که با خشک کردن سفت وسخت می شوند بر دونوع تقسیم بندی می توانیم کنیم:

۱-چسب های برپایه حلال:

مخلوطی از مواد حل شده در یک حلال می باشند که معمولا  این مواد پلیمری هستند. کافیست سطح قطعات مد نظر را تمیز کرده وعاری از هرگونه روغن ورطوب نماییم واین چسب را بر روی سطح پخش کنیم.از خشک شدن این مواد وتبخیر حلال به کار رفته در این چسب ها دو قطعه بهم می چسبند ودرجه چسبندگی این مواد به میزان مواد حل شده در حلالش دارد.

۲-چسب های پخش کننده پلیمری (امولسیونی)

 این چسب ها سفید رنگ بوده بر پایه وینیل استات (PVAc) هستند.از این نوع چسب ها برای صنعت وتولید چوب ها استفاده می نمایند.همچنین نیز می توان از آن برایچسباندن قطعات پارچه ای نیز استفاده نمود.

 

خرید چسب چوب برای صنایع مبلمان

خرید چسب درجه 1

چسب های حرارتی

 چسب حرارتی مخلوط شده از دو یا چند جزء تشکیل شده اند. زمانیکه به آنها گرما داده میشود، مواد تشکیل دهنده آن با هم واکنش نشان داده وچسبنده می شوند. ساختار مواد این چسب ها اپوکسی های ترموست ، یورتان ها و پلی آمیدها هستند.

چسب های مرطوب کننده

 ساختار این نوع چسب ها زمانی معنا پیدا میکنند که سطح مرطوب شود یا در هوا رطوبت باشد .

مواد به کاربرده شده در این چسب ها سیانواکریلات ها و یورتان ها هستند.

چسب چوب

چسب چوب از پر مصرف ترین چسب های موجود دربازارمی باشد.در تولیدات صنایع چوب ومبلمان جز اساسی ونیاز اصلی تولید کنندهای می باشد.چسب چوب برای اتصال قطعات چوبی مورد استفاده است که بهترین نتیجه را وقتی میگیرید که پس از آغشته کردن سطوح به چسب ،محل اتصال رابرای مدتی تحت فشار قرار دهیم تا قطعات مد نظر مان به درستی اتصال پیداکنند.

ما افتخار این را داریم که بهترین برند ومارک چسب چوب را عرضه کرده ونیاز  تولید کننده ومصارف خانگی رارفع می نماییم.

خریدچسب چوب

قدرت چسبندگی

چسبندگی وقدرت چسباندن دو سطح به ابزاری که برای اینکار به صورت کمکی استفاده می شود بستگی دارد.به طور مثال اتصال بین چسب به کار رفته توسط فشارتولیدشده به وسیله ابزار کمکی که باعث شود مواد در جزیی ترین درزها ومناف لایه زیرین نفوذ کند وقدرت چسبندگی رابالا ببرد.یا به مانند اینکه یک پیوند شیمیایی که بین دولایه اتفاق بیافتد.در نوعی دیگر استفاده از نیروهای الکترواستاتیک، مانند الکتریسیته ساکن که مواد را در بین سطوح نگهدارند.

در روشی دیگربه کاربردن نیروهای واندروالسی که بین مولکول ها ایجاد شودمکانیسم دیگر ایجاد رطوبت در سطح بستروواکنش چسب با آن وایجاد چسبندگی است.همیشه این نکته را مد نظر بگیرید که سطوح را کاملا تمیز وعاری از هرگونه کثیفی وغبار ورطوبت وروغن نمایید.

کاهش چسبندگی

علت های متفاوتی برای شکستن پیوندهای چسب وکارا نبودن آن وجود دارد.از جمله : نور خورشید ،وگرما که این خاصیت را کاهش می دهد وتضعیف می کند.

حلال های موجود در صنایع می توانندچسبها را شکنده تر کنند وباعث حل شدن مواد واز بین رفتن چسبندگی بین دو قطعه شوند.  فشار وبار اضافی وتنش های روی دو قطعه می تواند شکنندگی را افزایش دهد.بخار آب ورطوبت ودما تاثیر زیادی بر دوام چسب می گذارد.

خرید چسب اسپری

معرفی تمامی چسب های لوازم مبل سینا

 حدود ۲۵ سال است که لوازم مبل سینا در کنار بهترین متخصصان خود شروع  به تولید چسب اسپری و چسب چوب و انواع چسب های نواری با نام برند های دنا و کیا و  چسب کفاشی سوپر پی یو کیا  کرده به همین ترتیب جایگاه والایی را در صنعت مبلمان و کفاشی ، ساختمان سازی ،کابینت سازی و... به خود کسب کرده  .

ما با مشاورین فعالمان شما را در خرید چسب مد نظرتان یاری می دهیم.در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا بیشتر با انواع چسب های کیا و دنا و سوپر کیا  آشنا شویم .

چسب اسپری دنا و کیا در صنعت مبلمان سازی

 حتما با بسیاری از کاربرد های چسب اسپری ها درصنعت مبلمان و صندلی سازی آشنا هستید بعنوان مثال

برای چسباندن فوم و چوب چرم و اسفنج ،مقوا ، نمد و فوم های پلی اتیلن به یکدیگر مناسب میباشد.

مورد استفاده در صنایع مبلمان اداری و خانگی و.........و برای چسباندن انواع روکش های پلاستیکی و پارچه ای .

معرفی چسب اسپری دنا

از بارز ترین ویژگی های هر چسبی قدرت چسبندگی و سریع آن است که کارشناسان تولید ما با استفاده از بهترین موادهای شیمیایی  با هدف چسبندگی بالا این فرصت را برای شما ایجاد کرده تا چسب دنا را که یکی از پرفروش ترین چسب های ما می باشد را در وزن ها و کدهای متفاوت تهیه کرده .با خرید چسب از شرکت ما تضمین کیفیت را به همراه دارید.

کد های مشخص شده در  چسب اسپری دنا نشان دهنده  قدرت چسبندگی آن است بعنوان مثال کد ۴۰۹۰ که از قدرت چسبندگی بالایی برخوردار است در فصول تابستان به دلیل گرما خاصیت خودرا قوی تر اجرا میکند، به همین ترتیب در فصول سرما  تمامی چسب ها به طور یکسان واکنش های خودرا نشان میدهد بنا بر نوع استفاده شما میتوانید تمامی  این چسب ها را در هر وزن  حتی به صورت فله ای با وزن ۲۲۰ کیلوگرمی  با هر کد گذاری از مجموعه لوازم مبل سینا به طور عمده و تک خرید کنید .

خرید چسب

معرفی چسب اسپری کیا  

 همانطور که در اول بخش به شما عزیزان عرض شد یکی دیگر از چسب اسپری های تولید لوازم مبل سینا چسب اسپری کیا و سوپر کیا است ، لازم به ذکر است کاربرد های این چسب (کیا) همانند دنا  عمل کرده  با این تفاوت که چسب اسپری کیا هیچ کد مجزائی ندارد و در وزن های (۶-۱۰-۱۷-۲۲ کیلویی) و بصورت فله ای با مقاومت حرارتی بالا مناسب برای  تمامی فصل ها  تولید و پخش میشود .

ویژگی چسب های اسپری دنا و کیا

سرعت چسبندگی بالا، استحکام زیاد، سرعت خشک شدن بالا ، قیمت مناسب کیفیت بالا ، دارای شفافیت و خاصیت ارتجاعی بسیار بالا در برابر حرارت های بسیار بالا از ویژگی های این نوع چسب است.

معرفی چسب سوپر پی یو کیا

شرکت کیا گستر با سابقه ۲۵ ساله خود مقامات بالایی را در تولید چسب بدست آورده یکی از دستاورد ها عظیم آن در این راسته تولید چسب های کفاشی بوده  این چسب در بین چسب های پایه حلال قرار میگیرد که از پلیمر پلی اورتان ساخته شده است که منجر به چسبندگی بسیار بالای آن شده و تحمل فشاری زیادی را دارد .

کاربرد چسب سوپر پی یو کیا

 از موارد استفاده آن می توان  به چسباندن چرم ، زیره های پلی اورتان ،الیاف های مصنوعی پلاستیکی و پی وی سی و در کل برای چسباندن تمامی سطوح صاف و بدون برآمدگی با انعطاف پذیری بسیار بالا  استفاده میشود .

مزایای استفاده چسب سوپر پی یو

قدرت حفظ ویسکوزیته بالا

عدم زردگرایی

پایداری دما بالا

مورد استفاده در نواحی مرطوب

بدون مواد سمی و بنزین

قدرت چسبندگی بالا

خرید چسب حرارتی
خرید چسب صنعتی

معرفی چسب چوب دنا و کیا

تا الان صحبت از  چسب های اسپریی بود که در چسباندن فوم و اسفنج ، پارچه به یکدیگر میشود شرکت کیا گستر سینا در کنار تولید چسب اسپری و چسب های کفاشی و نوار چسب  چسب چوب نیز  برای بهم چسباندن قطعات چوبی روکش های چوبی (MDF)(نئوپان) و برخی ظروف ها چوبی و..... تولید میکنند.

ناگفته نماند چسب چوب کاربرد زیادی در بسیاری از صنایع دستی  در ساخت بسیاری از سازه های چوبی داشته .

شما میتوانید به راحتی از لوازم مبل سینا بصورت انلاین و حضوری این چسب ها در وزن ۲۲ کیلویی و قوطی های ۱ کیلوگرمی خریداری کرده.

شرایط نگهداری  و مصرف چسب اسپری ها چگونه است ؟

بعد از خریدچسب فراموش  نشود که کیفیت هر کالایی بسته به نحوه  مصرف و نگهداری آن دارد.

 چسب های اسپری  هم همنیطور  شرایط راحت و مخصوصی را برای نگهداری و مصرف دارد ، اول از  همه باید در محیط های خشک و خنک وهمچنین کاملا دور از نور آفتاب نگهداری شود .

دوم در سایه و دور ازحرارت و گرما حتما نگهداری شود  تا مانع باد کردن چسب شود و حین حال رقیق تر شدن چسب در دراز مدت برای مصرف شود .

 اگر شما نیز مصرف بالایی ازین چسب ها دارین و نگران باد کردن و یا غلیظ شدن چسب ها هستید هیچ جای نگرانی نیست با رعایت نکات بالا هر زمانی نیاز باشد میتوانید استفاده  کنید .

این چسب به دلیل سمی بودن باید دور از دسترس کودکان نگهداری شود و از تماس مستقیم اسپری ها با چشم خودداری کرد ، در صورت تماس چسب با پوست بلافاصله با آب و صابون روی پوست را به مدت ۲ دقیقه شستشو دهید .

نحوه مصرف چسب اسپری ؟

نحوه مصرف چسب های اسپری بسیار راحت است مقداری چسب را در داخل کاسه ها پیستوله خود ریخته و به کمک دستگاه پیستوله از فاصله ۲۰ تا ۳۰ سانتی متری روی سطح مورد نظر اسپری میکنیم۳۰ تا ۴۰ ثانیه طول می‌کشد تا چسب به خوبی خشک شود و نتیجه مطلوب به ما دهد.  فراموش نشود حتما قبل از مصرف ، چسب را مقداری تکان داده تا به خوبی رقیق شود .

هنگام استفاده از حتما از دستکش مناسب و ماسک  ، روپوش های مناسب استفاده شود تا مانع ریختن آن برروی پوستتان شود.

رنگ چسب اسپری لوازم مبل سینا  ؟

شرکت کیا گستر سینا  چسب های اسپری (دنا و کیا) را در دورنگ( آبی و قرمز) تولید میکند ، ممکن است برای شما این سوال ایجاد شود که رنگ این چسب ها بر کیفیت و یا چسبندگی آن فرقی ایجاد کند!!

 در صورتی که هیچ تاثیری بر کیفیت چسب ها ندارد وکاملا بی تاثیر می باشد ، بنابراین با خیالی امن و راحت خرید چسب های خود را از مجموعه لوازم مبل سینا انجام دهید .

آیا این چسب ها آتش زا هستند؟

از قدیم تا کنون مصرف موادهای شیمیایی در صنعت و بسیاری کارخانه ها و کارگاها از خطرناک ترین مواد قابل اشتعال  قرار داشته از جمله چسب .

ولی شرکت کیا گستر سینا  همراه کارشناسان تولید خود در عرصه تولید و با سابقه ۲۵ساله در  طی سالهای اخیر در تلاش بوده اند تا فضایی امن را در محیط کاری و فروشگاه و کارگاه های شما ایجاد کرده .متخصصین ما با بکارگیری از بهترین فرمولاسیون ها در هنگام تولید این فرصت را برای شما مهیا کرده  تا با خیالی آسوده و امن این چسب ها را خریداری کرده و چسبی را برای شما ارائه دهد که کاملا در برابر حرارت و مقاوم بوده و غیرقابل اشتعال میباشد و هیچ و واکنش شیمیایی نشان نمیدهد .

چسب

چسب های بادکرده

شاید در بسیاری از مواقع برایتان پیش آمده باشد که بعد از خرید چسب وقرار دادن آن در جلوی نور وگرماباعث شود که چسب ها باد بکننداگر چنین شرایطی پیش آمد هیچ نگران نباشید همچنان چسب هایتان قابل استفاده است فقط کافی است آن را دور از نور مستقیم و نور خورشید نگه داشته و در اولین فرصت از آن استفاده کنید.

غلظت چسب

از دیگر مشکلات و چالش هایی که ممکن است در هنگام استفاده ازچسب با آن مواجه شوید این است  که  چسب هایتان به مرور زمان دچار غلظت شود در چنین شرایطی میتوانید به راحتی با حل کردن مقداری بنزین به آن از حالت غلظت غلیظ در آورده  جهت رقیق تر شدن چسب . با این حال چسب کاملا قابل استفاده ست

معرفی نوارچسب چاپدار و یا ساده کیاگستر سینا

این بار با محصولی متفاوت از تولید شرکت کیاگستر سینا اینجا هستیم  چسب های نواری و یا کریستال که  بسیار سبک بوده این چسب ها نواری پهن که کاربرد بسیاری در بسته بندی کالا ها و کارتن های تبلیغاتی دارد  زیرا امکان چاپ هر نوع  لوگو بروی آن را برای شما فراهم کرده ایم تا بتوانید در همه وقت و زمانی از آن برای تبلیغات برند خود استفاده کنید . که هرکدام از این چسب ها همانطور که مشاهده می کنید به ۳ رنگ آبی و سبز و قرمز تولید میشوند که هرکدام ویژگی منحصربه فرد خود را دارد.

مزایای استفاده از چسب هاِی  KGS

امروزه بسیاری از کالاهایی که خریداری میکنیم به صورت آنلاین بوده و تعدادی  ازین کالاها نیاز به بسته بندی  دارد که شما میتوانید از چسب های کریستال چاپدار برای تبلیغات برند کالای خود استفاده کنید .

از دیگر کاربردهای آن میتوانیم در مصارف خانگی  در بسته بندی لوازم های کوچک و بزرگ از آن استفاده کنید .

خرید چسب درجه ۱

گروه لوازم مبل سینا در نظر دارد با ارائه بهترین کیفیت وتنوع فراوان در تولید چسب ها به شما در انتخاب راحتر خرید چسب کمک نماید.

چسب

بطری اسپری دنا ۳۰۹۰

۱۲۶.۵۰۰ تومان

بطری اسپری دنا ۳۰۹۰ (Spray adhesive)

به صورت کلی میتوان گفت که چسب قابل اسپری امروزه در بسیاری از صنایع جایگاه خود را پیدا کرده است و به ویژه در صنعت مبلمان عنصر کلیدی به حساب می آید. شما میتوانید در توضیحات محصول بیشتر در رابطه با چسب قابل اسپری بدانید...

انواع کاربرد های چسب اسپری سینا:

 • صنایع مبلمان و لوازم اداری
 • چسباندن انواع فوم
 • چسباندن انواع چوب
 • چسباندن انواع روکش های پلاستیکی
 • چسباندن انواع روکش های پارچه ای
 • چسباندن انواع اسفنج
 • ...

چسب اسپری ۱۰ کیلویی ۲۰۹۰ دنا

۱.۱۸۹.۱۰۰ تومان

بطری اسپری دنا ۳۰۹۰ (Spray adhesive)

به صورت کلی میتوان گفت که چسب قابل اسپری امروزه در بسیاری از صنایع جایگاه خود را پیدا کرده است و به ویژه در صنعت مبلمان عنصر کلیدی به حساب می آید. شما میتوانید در توضیحات محصول بیشتر در رابطه با چسب قابل اسپری بدانید...

انواع کاربرد های چسب اسپری سینا:

 • صنایع مبلمان و لوازم اداری
 • چسباندن انواع فوم
 • چسباندن انواع چوب
 • چسباندن انواع روکش های پلاستیکی
 • چسباندن انواع روکش های پارچه ای
 • چسباندن انواع اسفنج
 • ...

چسب اسپری ۱۰ کیلویی ۳۰۹۰ دنا

۱.۲۰۸.۱۳۰ تومان

چسب اسپری ۱۰ کیلویی ۳۰۹۰ دنا (Spray adhesive)

به صورت کلی میتوان گفت که چسب قابل اسپری امروزه در بسیاری از صنایع جایگاه خود را پیدا کرده است و به ویژه در صنعت مبلمان عنصر کلیدی به حساب می آید. شما میتوانید در توضیحات محصول بیشتر در رابطه با چسب قابل اسپری بدانید...

انواع کاربرد های چسب اسپری سینا:

 • صنایع مبلمان و لوازم اداری
 • چسباندن انواع فوم
 • چسباندن انواع چوب
 • چسباندن انواع روکش های پلاستیکی
 • چسباندن انواع روکش های پارچه ای
 • چسباندن انواع اسفنج
 • ...

چسب اسپری ۱۰ کیلویی ۶۰۹۰ دنا

۱۲۵.۴۰۰ تومان

چسب اسپری ۱۰ کیلویی ۶۰۹۰ دنا (Spray adhesive)

به صورت کلی میتوان گفت که چسب قابل اسپری امروزه در بسیاری از صنایع جایگاه خود را پیدا کرده است و به ویژه در صنعت مبلمان عنصر کلیدی به حساب می آید. شما میتوانید در توضیحات محصول بیشتر در رابطه با چسب قابل اسپری بدانید...

انواع کاربرد های چسب اسپری سینا:

 • صنایع مبلمان و لوازم اداری
 • چسباندن انواع فوم
 • چسباندن انواع چوب
 • چسباندن انواع روکش های پلاستیکی
 • چسباندن انواع روکش های پارچه ای
 • چسباندن انواع اسفنج
 • ...

چسب اسپری ۱۰ کیلویی کیا

۸۳۵.۶۰۰ تومان

چسب اسپری ۱۰ کیلویی کیا (Spray adhesive)

به صورت کلی میتوان گفت که چسب قابل اسپری امروزه در بسیاری از صنایع جایگاه خود را پیدا کرده است و به ویژه در صنعت مبلمان عنصر کلیدی به حساب می آید. شما میتوانید در توضیحات محصول بیشتر در رابطه با چسب قابل اسپری بدانید...

انواع کاربرد های چسب اسپری سینا:

 • صنایع مبلمان و لوازم اداری
 • چسباندن انواع فوم
 • چسباندن انواع چوب
 • چسباندن انواع روکش های پلاستیکی
 • چسباندن انواع روکش های پارچه ای
 • چسباندن انواع اسفنج
 • ...

چسب اسپری ۱۷ کیلویی ۳۰۹۰ دنا

۲.۰۲۱.۸۰۰ تومان

چسب اسپری ۱۷ کیلویی ۳۰۹۰ دنا (Spray adhesive)

به صورت کلی میتوان گفت که چسب قابل اسپری امروزه در بسیاری از صنایع جایگاه خود را پیدا کرده است و به ویژه در صنعت مبلمان عنصر کلیدی به حساب می آید. شما میتوانید در توضیحات محصول بیشتر در رابطه با چسب قابل اسپری بدانید...

انواع کاربرد های چسب اسپری سینا:

 • صنایع مبلمان و لوازم اداری
 • چسباندن انواع فوم
 • چسباندن انواع چوب
 • چسباندن انواع روکش های پلاستیکی
 • چسباندن انواع روکش های پارچه ای
 • چسباندن انواع اسفنج
 • ...

چسب اسپری ۱۷ کیلویی کیا

۱.۳۹۸.۳۰۰ تومان

چسب اسپری ۱۷ کیلویی کیا (Spray adhesive)

به صورت کلی میتوان گفت که چسب قابل اسپری امروزه در بسیاری از صنایع جایگاه خود را پیدا کرده است و به ویژه در صنعت مبلمان عنصر کلیدی به حساب می آید. شما میتوانید در توضیحات محصول بیشتر در رابطه با چسب قابل اسپری بدانید...

انواع کاربرد های چسب اسپری سینا:

 • صنایع مبلمان و لوازم اداری
 • چسباندن انواع فوم
 • چسباندن انواع چوب
 • چسباندن انواع روکش های پلاستیکی
 • چسباندن انواع روکش های پارچه ای
 • چسباندن انواع اسفنج
 • ...

چسب اسپری ۲۲ کیلویی ۲۰۹۰ دنا

۲.۵۴۹.۲۵۰ تومان

چسب اسپری ۲۲ کیلویی ۲۰۹۰ دنا (Spray adhesive)

به صورت کلی میتوان گفت که چسب قابل اسپری امروزه در بسیاری از صنایع جایگاه خود را پیدا کرده است و به ویژه در صنعت مبلمان عنصر کلیدی به حساب می آید. شما میتوانید در توضیحات محصول بیشتر در رابطه با چسب قابل اسپری بدانید...

انواع کاربرد های چسب اسپری سینا:

 • صنایع مبلمان و لوازم اداری
 • چسباندن انواع فوم
 • چسباندن انواع چوب
 • چسباندن انواع روکش های پلاستیکی
 • چسباندن انواع روکش های پارچه ای
 • چسباندن انواع اسفنج
 • ...

چسب اسپری ۲۲ کیلویی ۴۰۹۰ دنا

۲۶۱.۸۰۰ تومان

چسب اسپری ۲۲ کیلویی ۴۰۹۰ دنا (Spray adhesive)

به صورت کلی میتوان گفت که چسب قابل اسپری امروزه در بسیاری از صنایع جایگاه خود را پیدا کرده است و به ویژه در صنعت مبلمان عنصر کلیدی به حساب می آید. شما میتوانید در توضیحات محصول بیشتر در رابطه با چسب قابل اسپری بدانید...

انواع کاربرد های چسب اسپری سینا:

 • صنایع مبلمان و لوازم اداری
 • چسباندن انواع فوم
 • چسباندن انواع چوب
 • چسباندن انواع روکش های پلاستیکی
 • چسباندن انواع روکش های پارچه ای
 • چسباندن انواع اسفنج
 • ...

چسب اسپری ۲۲ کیلویی ۶۰۹۰ دنا

۲۶۹.۵۰۰ تومان

چسب اسپری ۲۲ کیلویی ۶۰۹۰ دنا (Spray adhesive)

به صورت کلی میتوان گفت که چسب قابل اسپری امروزه در بسیاری از صنایع جایگاه خود را پیدا کرده است و به ویژه در صنعت مبلمان عنصر کلیدی به حساب می آید. شما میتوانید در توضیحات محصول بیشتر در رابطه با چسب قابل اسپری بدانید...

انواع کاربرد های چسب اسپری سینا:

 • صنایع مبلمان و لوازم اداری
 • چسباندن انواع فوم
 • چسباندن انواع چوب
 • چسباندن انواع روکش های پلاستیکی
 • چسباندن انواع روکش های پارچه ای
 • چسباندن انواع اسفنج
 • ...

چسب اسپری ۲۲ کیلویی سوپر کیا

۱.۹۸۲.۳۰۳ تومان

چسب اسپری ۲۲ کیلویی سوپر کیا (Spray adhesive)

به صورت کلی میتوان گفت که چسب قابل اسپری امروزه در بسیاری از صنایع جایگاه خود را پیدا کرده است و به ویژه در صنعت مبلمان عنصر کلیدی به حساب می آید. شما میتوانید در توضیحات محصول بیشتر در رابطه با چسب قابل اسپری بدانید...

انواع کاربرد های چسب اسپری سینا:

 • صنایع مبلمان و لوازم اداری
 • چسباندن انواع فوم
 • چسباندن انواع چوب
 • چسباندن انواع روکش های پلاستیکی
 • چسباندن انواع روکش های پارچه ای
 • چسباندن انواع اسفنج
 • ...

چسب اسپری ۲۲ کیلویی کیا

۱.۷۹۰.۰۰۰ تومان

چسب اسپری ۲۲ کیلویی کیا (Spray adhesive)

به صورت کلی میتوان گفت که چسب قابل اسپری امروزه در بسیاری از صنایع جایگاه خود را پیدا کرده است و به ویژه در صنعت مبلمان عنصر کلیدی به حساب می آید. شما میتوانید در توضیحات محصول بیشتر در رابطه با چسب قابل اسپری بدانید...

انواع کاربرد های چسب اسپری سینا:

 • صنایع مبلمان و لوازم اداری
 • چسباندن انواع فوم
 • چسباندن انواع چوب
 • چسباندن انواع روکش های پلاستیکی
 • چسباندن انواع روکش های پارچه ای
 • چسباندن انواع اسفنج
 • ...
به این صفحه امتیاز بدهید!
۵/۵