لوازم مبل

 انواع پایه مبل فلزی

- ممکن است سوال پیش بیاید که پایه فلزی برای مبلمان بهتر است یا پایه چوبی ؟

انواع پایه مبل فلزی

پایه مبل فلزی، –

قطعه فلزیست که از نامش پیداست که به کف مبل متصل شده و سبب راحتی حرکت،

انواع پایه مبل فلزی

قرار گرفتن مبل ها و همچنین زیبایی مبل ها می شود.

انواع پایه مبل فلزی

پایه مبلی که از مهم‌ترین اجزای مبل است ، پایه مبل در واقع وسیله ای است برای حفظ مبل در برابر رطوبت و کثیفی ناشی از سطح زمین است.

 

در نگاه اول و مبلمان پایه فلزی به نظر می‌رسد که کلاف مبل فلزی است اما این تصور درست نیست و فقط پایه های مبل فلزی اند و پایه های فلزی به کلاف چوبی متصل شدند .

با ورود به پایه مبل فلزی به بازار های جهانی و استقبال بی نظیر افراد و مهندسان طراح که در این زمینه فعالیت می کردند انواع پایه مبل فلزی در کارگاه و کارخانه ها شروع به طراحی ساخت و تولید پایه های فلزی مبلمان در ابعاد و رنگ و مدل های مختلف کردند.

جنس پایه های مبل فلزی

پایه فلزی مبل از جنس فلز تولید می شود که شامل آهن و آلومینیوم می باشد.

 انواع پایه مبل فلزی

پایه فلزی Z13

پایه فلزی B2

– پایه های مبل انواع مختلفی دارند مدل های آن عبارتند از:

مدل مروارید ، مدل  ۳ لول ، مدل لوتوس ، مدل پریسا ، مدل اینک، مدل مثلثی ، مدل مصدق ، مدل سپاس، مدل هرمی، مدل وزیری ، مدل پلیمری ، مدل ال تاج دار، مدل سرپر خم ، مدل آذین، مدل خفاشیو ده ها مدل دیگر نیز وجود دارد.

فواید استفاده از پایه مبل فلزی

-استفاده از پایه فلزی باعث افزایش طول عمر مبل میشود

– محکم و راحت قابل تعویض است

-وجود شکل ها و مدل ها ی مختلف

-قیمت و کیفیت بهتر آن ها نسبت به پایه های چوبی

معایب مبل پایه  فلزی

یکی از معایب مبل پایه فلزی می توان به فلزی بودن آنها اشاره کرد که بعد از چندین سال از رده خارج شود اما امروزه به دلیل استقبال زیاد مردم و زیبایی این مبل ها می توان گفت این سبک از مبل ها  جای خود را در بازارهای ایران و کشورهای دیگر پیدا کردند احتمال اینکه از رده خارج شوند پایین است.

– چگونه می توانیم پایه مبل فلزی انتخاب کنیم؟

انتخاب پایه فلزی  مبل بستگی به سلیقه ، رنگ و نوع مبل و دکوراسیون منزل یا مکان مورد نظر خود داردبا توجه به موارد بالا می توانیم پایه فلزی مبل را انتخاب کنیم.

– ممکن است سوال پیش بیاید که پایه فلزی

برای مبلمان بهتر است یا پایه چوبی ؟

یکی از مهمترین قسمت های مبلمان پایه آنهاست با توجه به نوع مدل مبلمان باید تصمیم گرفت که پایه فلزی بهتر است یا پایه چوبی، مثلاً در پایه مبلمان اداری برای اینکه از آنها بیشتر از مبلمان خانگی استفاده می شود بهتر است از پایه فلزی استفاده شود تا طول عمر بیشتری داشته باشند.

اما مبلمان خانگی را می توانیم بسته به سلیقه خود و نوع دکوراسیون خانه انتخاب کنیم.

– مقایسه پایه مبل پلاستیکی ای با پایه مبل فلزی

پایه های  پلاستیک از جنس پلاستیک فشرده بوده و کیفیت بالایی دارد به طوری که قادر هستند وزن ا بالایی را تحمل کنند اما پایه مبلمان  با پایه فلزی بسیار بادوام و مقاوم بوده و از فلزاتی مانند آلومینیوم ساخته شده اند.

– ممکن است سوال پیش بیاید که این محصول به دلیل فلز بودن برای مناطق شرجی و مرطوب نیز مناسب است؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که ما دو نوع آبکاری داریم:آبکاری رنگ سیلور و آبکاری فورتیک یا طلایی

برای مناطق شرجی احتمال زنگ زدگی وجود دارد با ثبات ترین رنگ آبکاری ، آبکاری فورتیک هست اما این به این معنا نیست که آبکاری رنگ سیلور و یا کروم بد باشد، آبکاری رنگ سیلور یا کروم برای مناطق خشک و معتدل مناسب است هیچ گونه تغییر رنگی به مرور زمان نمی دهد.

– این نوع از پایه های مبل را می توانید به صورت حضوری و اینترنتی در سراسر کشور خریداری کنید و میتوانید این نوع پایه های مبل را از فروشگاه پخش لوازم مبل سینا تهیه کنید.

جهت خرید از ما و کسب اطلاعات بیشتردر مورد محصول موردنظرتان میتوانید از سایت ما دیدن فرمایید یا با شماره های  زیر تماس بگیرید.

شماره ی تلفن : ۵۵۲۶۷۳۲۴  – ۵۵۲۶۷۳۵۴

ادرس ایمیل :

sinafurnituretools@gmail.com

www.sftools.ir

ساعت کاری: به در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ الی۱۸

در روزهای پنجشنبه از ساعت ۸  الی ۱۵

با فروشگاه ما می‌توانید به صورت عمده یا مقدار مورد نیاز خود محصول مورد نظرتان  را تهیه کنید و به صورت حضوری و یا اینترنتی می توانید خرید را با ما تجربه کنید.

ارائه دهنده کلیه لوازم مبل سازی سینا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید