خرید نایلون حبابداردر لوازم مبل سینا

نایلون حبابدار در لوازم مبل سینا

نایلون حبابدار

برای بسته بندی ودر حمل ونقل کالا ووسایل منزل برای اینکه آسیب کمتری به اساب وکالا ها نرسد از یک نوع نایلون پلاستیکی که با استفاده از حبابهای هوا می تواند جلوی ضربه رابگیرند.

در حال حاضر که تمامی سفارشات وخرید ها با پست انتقال می یابد فروشندگان دغدغه این را دارند که کالای خود را بدون شگستگی وترک خوردگی به خریدار خود تحویل دهند.

نایلون حبابدار این نیاز را برای ما برطرف کرده اند ومی تواند با پیچیدن این ضربه گیر دور محصول آن را محفوظ از آسیب می کند.

نایلون های حبابداردر اندازه ها وشفافیت های متفاوت تولید می شود.

ما در ابزار مبل سینا نایلون حبابدار شیری ونایلون حبابدارشفاف را تولید می کنیم که باتوجه به نیاز شمامی توانید سفارش بدهید.

از مزیت های این نایلون این است که یکبار مصرف نمیباشند وبرای چندین بار می توان از آن بهره لازم رابرد.

خرید نایلون سینا

نایلون حبابدارچاپی

ما به عنوان تولید کننده این محصول تمام سعی خود را نموده ایم که علاوه بر کیفیت، آیتم های دیگری نیز به بهتر جلوه دادن این محصول از لحاظ ظاهری با استفاده ازچاپ برروی نایلون های سفارشی خود می توانیدیک محصول یونیک خریداری کنید.

برای چاپ وسفارش این محصول کافیست با تیم فروش ما تماس بگیرید.

خدمت چاپ برروی نایلون حبابدار ایده ای جذاب برای شما مشتریان عزیز است تا برند ومحصول خود را در اذهان جابیاندازید ونشان دهنده پرستیژ کالای تولیدی شما می باشد.

ما برای تولید این محصول با بروزترین دستگاه های  چاپ توانسته ایم در رنگ های متنوع لوگو شرکت ها ی تولیدی رابر روی نایلون ها درج کنیم .

این محصول خاص درنگاه اول باعث جلب توجه مشتری در هنگام باز کردن محصول سفارشی داده شده می شود.

جلوه ای که این نایلون حبابدار به محصول میدهد نشان دهنده توجه خاص تولید کننده به آسیب نرسیدن تولید خود وبدون خط وخش وارد شدن سفارش تحویل داده شود.

خرید نایلون حبابدار چاپی در لوازم مبل سینا

ضربه گیر

نایلون ها از لایه های پلاستیکی ساخته شده اند که ضخامت های متفاوتی دارند،وگاهی دو روی آنها حبابدار است وگاهی یک سمت آن ساده ویک سمت حبابدارمی باشد.

شما بسته به نیاز خود می توانید انواع مختلفی که در لوازم مبل سینا عرضه شده است انتخاب نمایید.

بافت پرشده از هوای این نایلون ها خاصیت ویژه ضربه گیر بودن را به نایلون های تولیدی ما می دهد که باعث می شود باخیال آسوده تولیدات خود را حتی به راه های دور وفرامرزی ارسال کنید بودن هیچ گونه آسیب وشکستگی .

داشتن پشتیبانی محصولات، مارا بر این داشت تا تمامی مراحل خرید را باشماهمراه باشیم وتمامی سعی تیم ما بر این است که رضایت شما جلب شود.

خرید نایلون حبابدار باکیفیت

سایز نایلون حباب دار

نایلون حباب دار در سایزها و کیفیت های مختلف قابل تولید می باشد

نایلون حباب دار در ۳ سایز حباب ۱۰ ، ۱۵ و ۲۰  و همچنین از عرض ۵۰ تا ۲۵۰ قابل تولید می باشد

طول هر رول آن در سایز های ریز ۷۰ متر و در حباب درشت ۳۵ متر می باشد.

خرید

لوازم مبل سینا با تولید نایلون حباب دار در کیفیت های مختلف آماده ارائه نایلون به سراسر کشور می باشد

نایلون از درجه یک تا چهار در لوازم مبل سینا موجود می باشد

فروش نایلون حباب دار بصورت کیلوگرمی میباشد.

نایلون حباب دار درجه یک

هر چه نایلون حباب دار سبک تر باشد درجه ناخالصی آن کمتر می باشد و به مراتب از کیفیت بهتر و از شفافیت بالاتری برخوردار خواهد بود

هر چه نایلون حباب دار سنگین تر و کدر تر باشد درصد ناخالصی آن بیشتر است.

تولید وفروش انواع فوم واسفنج در لوازم مبل سینا

نایلون حبابدار سینا

داخل حباب های پلاستیکی با هوا پرشده است.

و همین حباب ها باعث شده اند تا نایلون حبابدار سطحی بسیار نرم مانند بالش پیدا کند. کمتر کالایی را میتوانید پیدا کنید که توسط نایلون حبابدار ضربه گیر بسته بندی نشده باشد.


بخصوص کالاهای شکستنی از این نوع نایلون استفاده زیادی میکنند. هیچ کدام از نایلون های به کار رفته در صنایع از مقاومتی مانند نایلون حبابدار ضربه گیر برخوردار نیستند.


نایلون حبابدار ضربه گیر در سه نوع دو،‌سه و پنچ لایه تولید میشود و هر چه تعداد لایه ها بالاتر میرود مقاومت آن نیز افزایش می یابد.

خرید نایلون حبابدار ارزان
نایلون حبابدار سینا

انواع نایلون حبابدار

انواع نایلون حبابدار تولید و عرضه میشود که از مهمترین آنها میتوان به نایلون دو لایه حباب درشت، نایلون سه لایه حباب درشت و نایلون سه حباب ریز را نام برد. نایلون دو لایه حباب درشت از انواع نایلون حبابدار است که از قطر و همچنین حباب های درشت تری برخوردار میباشد و میتواند از محصول به خوبی محافظت نماید.

نایلون حبابدار:

نایلون سه لایه حبابدار از ضریب ایمنی بالاتری نسبت به نوع دو لایه حبابدار برخوردار است زیرا یک لایه بیشتر دارد.

 

نایلون سه لایه حباب ریز هم از ضریب ایمنی بالایی در حد و اندازه سه لایه حباب درشت برخوردار است با این تفاوت که از این نوع نایلون حبابدار برای بسته بندی محصولات به مراتب کوچکتر استفاده میشود.
خرید نایلون حبابدار درجه ۱ از لوازم مبل سینا

خرید نایلون حبابدار درجه 1

موارد استفاده نایلون حبابدار

انواع نایلون برای بسته بندی و حمل و نقل محصولات تولید شده در یک کارخانه و یا حتی یک کارگاه تولیدی مورد استفاده قرار میگیرد که یکی از پرکاربرد ترین آنها نایلون حبابدار است.

 

نایلون حبابدار از لحاظ شکل ظاهری و همچنین ساختار تفاوت زیادی با سایر نایلون ها دارد و ضریب ایمنی محصول را تا حد بسیار زیادی افزایش میدهد. نایلون حبابدار از جمله نایلون های شفاف و البته ضربه گیر است که برای بسته بندی محصولات آسیب پذیر و شکستنی مورد استفاده قرار میگیرد.

 

نایلون حبابدار میتواند ضربه های وارد شده به محصول را تا حد زیادی دفع نموده و در نتیجه از شکستگی، خش دار شدن و همچنین فرو رفتگی آنها جلوگیری کند. حباب هایی که بر روی نایلون حبابدار به کار رفته اند ابعاد مختلفی دارند و میتوانند

 

ابعادی کوچک و یا بزرگ داشته باشند. از نایلون حبابدار با حباب های کوچک برای بسته بندی محصولات کوچک و از نایلون با حباب های درشت برای بسته بندی محصولات به مراتب بزرگتر استفاده میشود.

چرا بسته بندی مهم است؟

بسته بندی ومحافظت از کالا در حین انتقال مهم است زیرا سرمایه وپول تولید کننده بستگی به ارسال ایمن کالا دارد.در تولید نایلون های حبابدار وضربه گیر های پلاستیکی شما می توانید انتخاب ها ی متفاوتی داشته باشد

 

ولی این نکته را گوشزد میکنیم که درجه کیفیت نایلون حبابدار ،اعتبار شما رابه عنوان فروشنده  واهمیت دادن به کالای نهایی خود تا پروسه آخر که انتقال محصول ورساندن آن به دست مشتری است تضمین می کند.

برخی از کالاهای لوکس وشکننده مانند لوازم تزیینی ویا تولیدات مبل چوبی که نباید در حین حمل ونقل آسیب وخط وخشی ببینند پیشنهاد می شود که با نایلون پیچ کردن آن کالا سالم به مقصد می رسد.

چاپ مارک وبرند تولید کننده بر روی نایلون های حبابدار به فروش بیشتر وجذب مشتری کمک شایانی میکند وعلاوه بر کلاس کار نشان دهنده ظرافت های تولید کننده در قسمت بسته بندی محصولاتش می باشد.

تاکید بر روی برند شد ومارک های چاپ شده از دلایل پیشرفت وجا انداختن آن برند تولیدی در بین مشتریان می باشد.

شما با هزینه کم می توانید در ذهن مشتری باقی بمانید وبا همین کار ساده ولی چشمگیر ،محبوبت خود را بیشتر کنید.

خرید پایه مبلی ویراق آلات در لوازم مبل سینا

خرید نایلون حبابدار
نایلون حبابدار ضربه گیر

خرید نایلون حبابدار

در عصر حاضر با اختراع پلاستیک بشر توانست در همه کارها از این محصول استفاده کند ودر حال حاضر وسیله ها با پلاستیک ساخته می شوند که بسیار با دوام هستند.

انواع نایلون نیز در شرکت ما تولید می شود که نایلون حبابدار از محصولات شاخص ما می باشد.در بین حفره های این نایلون هوا قرار داده شده است وبرای ضربه گیری وبسته بندی لوازمی که می خواهیم حمل کنیم وآسیبی به آن وارد نشود از این نایلون پرکاربرد استفاده می شود.

نایلون های حبادار را می توانید بابرند ونام شرکت خودتان تهیه کنید وما سفارشات با لوگو اختصاصی خود تان را چاپ می کنیم.

لوازم مبل سینا عرضه کننده انواع چسب وسلفون درجه ۱

ما در لوازم مبل سینا با تولید وفروش انواع نایلون های حبابدار ساده وچاپی شما عزیزان را در خرید کالا درجه ۱ وبا قیمت مناسب یاری می کنیم.

نایلون حبابدار

نایلون حباب دار رنگی چاپی – دو رنگ

۴۸.۵۰۰ تومان

نایلون حبابدار رنگی چاپدار

نایلون حبابدار

نایلون حباب دار جهت بسته بندی محصولات مورده استفاده قرار می گیرد.

نایلون حباب دار چیست؟

داخل حباب های پلاستیکی نایلون با هوا پرشده است و همین حباب ها باعث شده اند تا نایلون حبابدار سطحی بسیار نرم مانند بالش پیدا کند. کمتر کالایی را میتوانید پیدا کنید که توسط نایلون حبابدار ضربه گیر بسته بندی نشده باشد. بخصوص کالاهای شکستنی از این نوع نایلون استفاده زیادی میکنند. هیچ کدام از نایلون های به کار رفته در صنایع از مقاومتی مانند نایلون حبابدار ضربه گیر برخوردار نیستند. نایلون حبابدار ضربه گیر در سه نوع دو،‌سه و پنچ لایه تولید میشود و هر چه تعداد لایه ها بالاتر میرود مقاومت آن نیز افزایش می یابد.

کاربرد نایلون حباب دار

کاربرد نایلون حباب دار قطعا برای بسته بندی محصولات است که در صنایع مختلف مورده استفاده قرار می گیرد. -بسته بندی در صنعت مبلمات و دکوراسیون -صنایع خودرو سازی -اسباب کشی منازل -کلیه اتوبار ها -بسته بندی اکسسوری

سایز نایلون حباب دار

نایلون حباب دار در سایزها و کیفیت های مختلف قابل تولید می باشد نایلون حباب دار در ۳ سایز حباب ۱۰ ، ۱۵ و ۲۰  و همچنین از عرض ۵۰ تا ۲۵۰ قابل تولید می باشد طول هر رول آن در سایز های ریز ۷۰ متر و در حباب درشت ۳۵ متر می باشد.

نایلون حباب دار سینا

نایلون حباب دار سینا بصورت دو و  سه لایه تولید می شود که از انواع آن می توان به حباب ریز و حباب درشت آن اشاره کرد هر چه فطر حباب بزرگتر باشد میزان حفاظت و قدرت ضربه گیری بیشتری را دارد و برای بسته بندی مبلمان بسیار مناسب می باشد. نایلون حباب دار می تواند ضربه های وارد شده به محصول را تا مقدار زیادی دفع کرده و از وارد شدن خط و خش کالاها جلوگیری نماید.
نایلون سینا-بابل رپ-ضربه گیر
لوازم مبل سینا با تولید نایلون حباب دار در کیفیت های مختلف آماده ارائه نایلون به سراسر کشور می باشد نایلون از درجه یک تا چهار در لوازم مبل سینا موجود می باشد فروش نایلون حباب دار بصورت کیلوگرمی میباشد.
نایلون حباب دار درجه یک
هر چه نایلون حباب دار سبک تر باشد درجه ناخالصی آن کمتر می باشد و به مراتب از کیفیت بهتر و از شفافیت بالاتری برخوردار خواهد بود هر چه نایلون حباب دار سنگین تر و کدر تر باشد درصد ناخالصی آن بیشتر است.
نایلون حباب دار رنگی
لوازم مبل سینا برای اولین بار در کشور اقدام به تولید نایلون حباب دار رنگی در کشور نموده است که از مزایای آن می توان به تولید نایلون با توجه به رنگ و برند سازمانی اشاره کرد.
نایلون حباب دار چاپی
از دیگر مزایای نایلون حباب دار سینا ، چاپ دار آن می باشد نایلون چاپی راهی برای تبلیغات می باشد که بزرگترین مزایای آن معرفی برند و رنگ سازمانی شرکت ها می باشد.

نایلون حباب دار رنگی درجه ۱ -مشکی

۴۶.۰۰۰ تومان

نایلون حبابدار مشکی

نایلون حباب دار رنگی
نایلون رنگی با استفاده از موادی بنام مستربچ  که به رنگ های سفید و دیگر رنگ ها تولید می شود لوازم مبل سینا برای اولین بار در کشور اقدام به تولید نایلون حباب دار رنگی در کشور نموده است که از مزایای آن می توان به تولید نایلون با توجه به رنگ و برند سازمانی اشاره کرد

نایلون حباب دار شفاف درجه ۱ چاپی – تک رنگ

۴۶.۰۰۰ تومان
نایلون حبابدار نایلون حباب دار جهت بسته بندی محصولات مورده استفاده قرار می گیرد نایلون حباب دار چاپی از دیگر

نایلون حباب دار شفاف درجه ۲

۴۶.۰۶۳ تومان

نایلون حباب دار شفاف درجه ۲

نایلون حباب دار

نایلون انواع مختلفی دارد که مقاوم ترین آنها نایلون حباب دار یا ضربه گیر میباشد که در لوازم مبل سینا ارئه میشود نایلون حبابدار برخلاف نایلون های دیگر که داری سطح صاف میباشند دارای حباب برجسته است که در این حباب ها هوا وجود دارد بخاطر همین حباب ها باعث جلوگیری از ضربه و آسیب رسیدن به محصول میشود لوازم مبل سینا تولید کننده و ارائه دهنده ی نایلون حبابدار ضربه گیر میباشد

کاربرد نایلون حبابدار ضربه گیر

در اکثر محصولات شکستنی بخاطر مقاوم بودن نایلون حبابدار از این محصول استفاده میشود در مبل سازی و تولیدات سرویس خواب و صنایع چوبی استفاده میشود صنایع تولید کننده لوازم خانگی بسته بندی مصولات چوبی و مبلمان و دکوراسیون داخلی صنایع الکتریکی صنایع شیشه بسته بندی قطعات کامپیوتر

انواع نایلون ضربه گیر

در سه نوع : دولا،سه و پنج لا میباشد که با بالا رفتن تعداد لایه های آن مقاومت آن بیشتر میشود این محصوص در دو نوع شیری و شفاف که بسته به نیاز مشتری میباشد تولید میشود
اندازه حباب ها
در اندازه های ۱۰،۱۵،۲۰،۲۵ میلیمتر متغیر است

نایلون حباب دار شفاف درجه ۳

۴۲.۶۹۳ تومان
نایلون حباب دار شفاف درجه ۳
نایلون حباب دار
نایلون انواع مختلفی دارد که مقاوم ترین آنها نایلون حباب دار یا ضربه گیر میباشد که در لوازم مبل سینا ارئه میشود نایلون حبابدار برخلاف نایلون های دیگر که داری سطح صاف میباشند دارای حباب برجسته است که در این حباب ها هوا وجود دارد بخاطر همین حباب ها باعث جلوگیری از ضربه و آسیب رسیدن به محصول میشود لوازم مبل سینا تولید کننده و ارائه دهنده ی نایلون حبابدار ضربه گیر میباشد

کاربرد نایلون حبابدار ضربه گیر

در اکثر محصولات شکستنی بخاطر مقاوم بودن نایلون حبابدار از این محصول استفاده میشود در مبل سازی و تولیدات سرویس خواب و صنایع چوبی استفاده میشود صنایع تولید کننده لوازم خانگی بسته بندی مصولات چوبی و مبلمان و دکوراسیون داخلی صنایع الکتریکی صنایع شیشه بسته بندی قطعات کامپیوتر

انواع نایلون ضربه گیر

در سه نوع : دولا،سه و پنج لا میباشد که با بالا رفتن تعداد لایه های آن مقاومت آن بیشتر میشود این محصوص در دو نوع شیری و شفاف که بسته به نیاز مشتری میباشد تولید میشود
اندازه حباب ها
در اندازه های ۱۰،۱۵،۲۰،۲۵ میلیمتر متغیر است

نایلون حباب دار شفاف درجه ۴

۳۵.۹۵۲ تومان

نایلون حباب دار شفاف درجه ۴

نایلون حباب دار

نایلون انواع مختلفی دارد که مقاوم ترین آنها نایلون حباب دار یا ضربه گیر میباشد که در لوازم مبل سینا ارئه میشود نایلون حبابدار برخلاف نایلون های دیگر که داری سطح صاف میباشند دارای حباب برجسته است که در این حباب ها هوا وجود دارد بخاطر همین حباب ها باعث جلوگیری از ضربه و آسیب رسیدن به محصول میشود لوازم مبل سینا تولید کننده و ارائه دهنده ی نایلون حبابدار ضربه گیر میباشد

کاربرد نایلون حبابدار ضربه گیر

در اکثر محصولات شکستنی بخاطر مقاوم بودن نایلون حبابدار از این محصول استفاده میشود در مبل سازی و تولیدات سرویس خواب و صنایع چوبی استفاده میشود صنایع تولید کننده لوازم خانگی بسته بندی مصولات چوبی و مبلمان و دکوراسیون داخلی صنایع الکتریکی صنایع شیشه بسته بندی قطعات کامپیوتر

انواع نایلون ضربه گیر

در سه نوع : دولا،سه و پنج لا میباشد که با بالا رفتن تعداد لایه های آن مقاومت آن بیشتر میشود این محصوص در دو نوع شیری و شفاف که بسته به نیاز مشتری میباشد تولید میشود
اندازه حباب ها
در اندازه های ۱۰،۱۵،۲۰،۲۵ میلیمتر متغیر است

نایلون حبابدار رنگی درجه ۱

۴۶.۰۰۰ تومان

نایلون حبابدار رنگی

نایلون حباب دار رنگی
نایلون رنگی با استفاده از موادی بنام مستربچ  که به رنگ های سفید و دیگر رنگ ها تولید می شود لوازم مبل سینا برای اولین بار در کشور اقدام به تولید نایلون حباب دار رنگی در کشور نموده است که از مزایای آن می توان به تولید نایلون با توجه به رنگ و برند سازمانی اشاره کرد.

نایلون حبابدار شفاف درجه ۱

۴۹.۴۳۴ تومان

نایلون حبابدار شفاف درجه ۱

نایلون حبابدار

نایلون حباب دار جهت بسته بندی محصولات مورده استفاده قرار می گیرد.

نایلون حباب دار چیست؟

داخل حباب های پلاستیکی نایلون با هوا پرشده است و همین حباب ها باعث شده اند تا نایلون حبابدار سطحی بسیار نرم مانند بالش پیدا کند. کمتر کالایی را میتوانید پیدا کنید که توسط نایلون حبابدار ضربه گیر بسته بندی نشده باشد. بخصوص کالاهای شکستنی از این نوع نایلون استفاده زیادی میکنند. هیچ کدام از نایلون های به کار رفته در صنایع از مقاومتی مانند نایلون حبابدار ضربه گیر برخوردار نیستند. نایلون حبابدار ضربه گیر در سه نوع دو،‌سه و پنچ لایه تولید میشود و هر چه تعداد لایه ها بالاتر میرود مقاومت آن نیز افزایش می یابد.

کاربرد نایلون حباب دار

کاربرد نایلون حباب دار قطعا برای بسته بندی محصولات است که در صنایع مختلف مورده استفاده قرار می گیرد. -بسته بندی در صنعت مبلمات و دکوراسیون -صنایع خودرو سازی -اسباب کشی منازل -کلیه اتوبار ها -بسته بندی اکسسوری

سایز نایلون حباب دار

نایلون حباب دار در سایزها و کیفیت های مختلف قابل تولید می باشد نایلون حباب دار در ۳ سایز حباب ۱۰ ، ۱۵ و ۲۰  و همچنین از عرض ۵۰ تا ۲۵۰ قابل تولید می باشد طول هر رول آن در سایز های ریز ۷۰ متر و در حباب درشت ۳۵ متر می باشد.

نایلون حباب دار سینا

نایلون حباب دار سینا بصورت دو و  سه لایه تولید می شود که از انواع آن می توان به حباب ریز و حباب درشت آن اشاره کرد هر چه فطر حباب بزرگتر باشد میزان حفاظت و قدرت ضربه گیری بیشتری را دارد و برای بسته بندی مبلمان بسیار مناسب می باشد. نایلون حباب دار می تواند ضربه های وارد شده به محصول را تا مقدار زیادی دفع کرده و از وارد شدن خط و خش کالاها جلوگیری نماید.
نایلون سینا-بابل رپ-ضربه گیر
لوازم مبل سینا با تولید نایلون حباب دار در کیفیت های مختلف آماده ارائه نایلون به سراسر کشور می باشد نایلون از درجه یک تا چهار در لوازم مبل سینا موجود می باشد فروش نایلون حباب دار بصورت کیلوگرمی میباشد.
نایلون حباب دار درجه یک
هر چه نایلون حباب دار سبک تر باشد درجه ناخالصی آن کمتر می باشد و به مراتب از کیفیت بهتر و از شفافیت بالاتری برخوردار خواهد بود هر چه نایلون حباب دار سنگین تر و کدر تر باشد درصد ناخالصی آن بیشتر است.
نایلون حباب دار رنگی
لوازم مبل سینا برای اولین بار در کشور اقدام به تولید نایلون حباب دار رنگی در کشور نموده است که از مزایای آن می توان به تولید نایلون با توجه به رنگ و برند سازمانی اشاره کرد.  

نایلون حبابدار شیری درجه ۱

۵۲.۲۴۲ تومان

نایلون حبابدار شیری درجه ۱

نایلون حباب دار

نایلون حباب دار جهت بسته بندی محصولات مورده استفاده قرار می گیرد.

نایلون حباب دار چیست؟

داخل حباب های پلاستیکی نایلون با هوا پرشده است و همین حباب ها باعث شده اند تا نایلون حبابدار سطحی بسیار نرم مانند بالش پیدا کند. کمتر کالایی را میتوانید پیدا کنید که توسط نایلون حبابدار ضربه گیر بسته بندی نشده باشد. بخصوص کالاهای شکستنی از این نوع نایلون استفاده زیادی میکنند. هیچ کدام از نایلون های به کار رفته در صنایع از مقاومتی مانند نایلون حبابدار ضربه گیر برخوردار نیستند. نایلون حبابدار ضربه گیر در سه نوع دو،‌سه و پنچ لایه تولید میشود و هر چه تعداد لایه ها بالاتر میرود مقاومت آن نیز افزایش می یابد.

کاربرد نایلون حباب دار

کاربرد نایلون حباب دار قطعا برای بسته بندی محصولات است که در صنایع مختلف مورده استفاده قرار می گیرد. -بسته بندی در صنعت مبلمات و دکوراسیون -صنایع خودرو سازی -اسباب کشی منازل -کلیه اتوبار ها -بسته بندی اکسسوری

سایز نایلون حباب دار

نایلون حباب دار در سایزها و کیفیت های مختلف قابل تولید می باشد نایلون حباب دار در ۳ سایز حباب ۱۰ ، ۱۵ و ۲۰  و همچنین از عرض ۵۰ تا ۲۵۰ قابل تولید می باشد طول هر رول آن در سایز های ریز ۷۰ متر و در حباب درشت ۳۵ متر می باشد.

نایلون حباب دار سینا

نایلون حباب دار سینا بصورت دو و  سه لایه تولید می شود که از انواع آن می توان به حباب ریز و حباب درشت آن اشاره کرد هر چه فطر حباب بزرگتر باشد میزان حفاظت و قدرت ضربه گیری بیشتری را دارد و برای بسته بندی مبلمان بسیار مناسب می باشد. نایلون حباب دار می تواند ضربه های وارد شده به محصول را تا مقدار زیادی دفع کرده و از وارد شدن خط و خش کالاها جلوگیری نماید.
نایلون سینا-بابل رپ-ضربه گیر
لوازم مبل سینا با تولید نایلون حباب دار در کیفیت های مختلف آماده ارائه نایلون به سراسر کشور می باشد نایلون از درجه یک تا چهار در لوازم مبل سینا موجود می باشد فروش نایلون حباب دار بصورت کیلوگرمی میباشد.
نایلون حباب دار درجه یک
هر چه نایلون حباب دار سبک تر باشد درجه ناخالصی آن کمتر می باشد و به مراتب از کیفیت بهتر و از شفافیت بالاتری برخوردار خواهد بود هر چه نایلون حباب دار سنگین تر و کدر تر باشد درصد ناخالصی آن بیشتر است.
نایلون حباب دار رنگی
رنگی بودن نایلون با موادی بنام مستربچ انجام می شود که بصورت سفید و رنگ های دیگر انجام می شود. مستربچ سفید به نایلون شیری معروف است و برای کارهایی که نیاز به دیده نشدن کالا هست بسیار مناسب می باشد. لوازم مبل سینا برای اولین بار در کشور اقدام به تولید نایلون حباب دار رنگی در کشور نموده است که از مزایای آن می توان به تولید نایلون با توجه به رنگ و برند سازمانی اشاره کرد.

نایلون حبابدار شیری درجه ۲

۴۸.۸۷۲ تومان

نایلون حبابدار شیری درجه ۲

نایلون حباب دار

نایلون حباب دار جهت بسته بندی محصولات مورده استفاده قرار می گیرد.

نایلون حباب دار چیست؟

داخل حباب های پلاستیکی نایلون با هوا پرشده است و همین حباب ها باعث شده اند تا نایلون حبابدار سطحی بسیار نرم مانند بالش پیدا کند. کمتر کالایی را میتوانید پیدا کنید که توسط نایلون حبابدار ضربه گیر بسته بندی نشده باشد. بخصوص کالاهای شکستنی از این نوع نایلون استفاده زیادی میکنند. هیچ کدام از نایلون های به کار رفته در صنایع از مقاومتی مانند نایلون حبابدار ضربه گیر برخوردار نیستند. نایلون حبابدار ضربه گیر در سه نوع دو،‌سه و پنچ لایه تولید میشود و هر چه تعداد لایه ها بالاتر میرود مقاومت آن نیز افزایش می یابد.

کاربرد نایلون حباب دار

کاربرد نایلون حباب دار قطعا برای بسته بندی محصولات است که در صنایع مختلف مورده استفاده قرار می گیرد. -بسته بندی در صنعت مبلمات و دکوراسیون -صنایع خودرو سازی -اسباب کشی منازل -کلیه اتوبار ها -بسته بندی اکسسوری

سایز نایلون حباب دار

نایلون حباب دار در سایزها و کیفیت های مختلف قابل تولید می باشد نایلون حباب دار در ۳ سایز حباب ۱۰ ، ۱۵ و ۲۰  و همچنین از عرض ۵۰ تا ۲۵۰ قابل تولید می باشد طول هر رول آن در سایز های ریز ۷۰ متر و در حباب درشت ۳۵ متر می باشد.

نایلون حباب دار سینا

نایلون حباب دار سینا بصورت دو و  سه لایه تولید می شود که از انواع آن می توان به حباب ریز و حباب درشت آن اشاره کرد هر چه فطر حباب بزرگتر باشد میزان حفاظت و قدرت ضربه گیری بیشتری را دارد و برای بسته بندی مبلمان بسیار مناسب می باشد. نایلون حباب دار می تواند ضربه های وارد شده به محصول را تا مقدار زیادی دفع کرده و از وارد شدن خط و خش کالاها جلوگیری نماید.
نایلون سینا-بابل رپ-ضربه گیر
لوازم مبل سینا با تولید نایلون حباب دار در کیفیت های مختلف آماده ارائه نایلون به سراسر کشور می باشد نایلون از درجه یک تا چهار در لوازم مبل سینا موجود می باشد فروش نایلون حباب دار بصورت کیلوگرمی میباشد.
نایلون حباب دار درجه یک
هر چه نایلون حباب دار سبک تر باشد درجه ناخالصی آن کمتر می باشد و به مراتب از کیفیت بهتر و از شفافیت بالاتری برخوردار خواهد بود هر چه نایلون حباب دار سنگین تر و کدر تر باشد درصد ناخالصی آن بیشتر است.
نایلون حباب دار رنگی
رنگی بودن نایلون با موادی بنام مستربچ انجام می شود که بصورت سفید و رنگ های دیگر انجام می شود. مستربچ سفید به نایلون شیری معروف است و برای کارهایی که نیاز به دیده نشدن کالا هست بسیار مناسب می باشد. لوازم مبل سینا برای اولین بار در کشور اقدام به تولید نایلون حباب دار رنگی در کشور نموده است که از مزایای آن می توان به تولید نایلون با توجه به رنگ و برند سازمانی اشاره کرد.

نایلون حبابدار شیری درجه ۴

۳۸.۷۶۰ تومان
نایلون حبابدار شیری درجه ۴ نایلون حباب دار نایلون حباب دار جهت بسته بندی محصولات مورده استفاده قرار می گیرد.

نایلون حبابدار شیری درجه۳

۴۵.۵۰۱ تومان

نایلون حبابدار شیری درجه۳

نایلون حباب دار

نایلون حباب دار جهت بسته بندی محصولات مورده استفاده قرار می گیرد.

نایلون حباب دار چیست؟

داخل حباب های پلاستیکی نایلون با هوا پرشده است و همین حباب ها باعث شده اند تا نایلون حبابدار سطحی بسیار نرم مانند بالش پیدا کند. کمتر کالایی را میتوانید پیدا کنید که توسط نایلون حبابدار ضربه گیر بسته بندی نشده باشد. بخصوص کالاهای شکستنی از این نوع نایلون استفاده زیادی میکنند. هیچ کدام از نایلون های به کار رفته در صنایع از مقاومتی مانند نایلون حبابدار ضربه گیر برخوردار نیستند. نایلون حبابدار ضربه گیر در سه نوع دو،‌سه و پنچ لایه تولید میشود و هر چه تعداد لایه ها بالاتر میرود مقاومت آن نیز افزایش می یابد.

کاربرد نایلون حباب دار

کاربرد نایلون حباب دار قطعا برای بسته بندی محصولات است که در صنایع مختلف مورده استفاده قرار می گیرد. -بسته بندی در صنعت مبلمات و دکوراسیون -صنایع خودرو سازی -اسباب کشی منازل -کلیه اتوبار ها -بسته بندی اکسسوری

سایز نایلون حباب دار

نایلون حباب دار در سایزها و کیفیت های مختلف قابل تولید می باشد نایلون حباب دار در ۳ سایز حباب ۱۰ ، ۱۵ و ۲۰  و همچنین از عرض ۵۰ تا ۲۵۰ قابل تولید می باشد طول هر رول آن در سایز های ریز ۷۰ متر و در حباب درشت ۳۵ متر می باشد.

نایلون حباب دار سینا

نایلون حباب دار سینا بصورت دو و  سه لایه تولید می شود که از انواع آن می توان به حباب ریز و حباب درشت آن اشاره کرد هر چه فطر حباب بزرگتر باشد میزان حفاظت و قدرت ضربه گیری بیشتری را دارد و برای بسته بندی مبلمان بسیار مناسب می باشد. نایلون حباب دار می تواند ضربه های وارد شده به محصول را تا مقدار زیادی دفع کرده و از وارد شدن خط و خش کالاها جلوگیری نماید.
نایلون سینا-بابل رپ-ضربه گیر
لوازم مبل سینا با تولید نایلون حباب دار در کیفیت های مختلف آماده ارائه نایلون به سراسر کشور می باشد نایلون از درجه یک تا چهار در لوازم مبل سینا موجود می باشد فروش نایلون حباب دار بصورت کیلوگرمی میباشد.
نایلون حباب دار درجه یک
هر چه نایلون حباب دار سبک تر باشد درجه ناخالصی آن کمتر می باشد و به مراتب از کیفیت بهتر و از شفافیت بالاتری برخوردار خواهد بود هر چه نایلون حباب دار سنگین تر و کدر تر باشد درصد ناخالصی آن بیشتر است.
نایلون حباب دار رنگی
رنگی بودن نایلون با موادی بنام مستربچ انجام می شود که بصورت سفید و رنگ های دیگر انجام می شود. مستربچ سفید به نایلون شیری معروف است و برای کارهایی که نیاز به دیده نشدن کالا هست بسیار مناسب می باشد. لوازم مبل سینا برای اولین بار در کشور اقدام به تولید نایلون حباب دار رنگی در کشور نموده است که از مزایای آن می توان به تولید نایلون با توجه به رنگ و برند سازمانی اشاره کرد.