پایه فلزی چستر

با گسترش علم و پیشرفت صنعت مبلمان مدل های مختلفی از مبل ها در نمایشگاه های مبلمان ها عرضه می شوند که در بین این همه مبل ،مبل های با پایه استیل راحتی یکی از محبوب ترین و پر طرفدار ترین مبل ها هستند که پایه فلزی چستر و یا مبلمان چستر یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین  مبلمان ها در بین مابقی محصولات می باشند.

سفارش پایه چستر بر اساس انتخاب مشتری

لوازم مبل سینا این امکان را برای مشتریان خود فراهم آورده تا با ابعاد و طرح دلخواه شان پایه مورد نظر را  سفارش بدهیم و پایه چستر هم بر این اساس در سایزهای مختلفی تولید می‌شود ولی عموماً به پایه چستر باریک و پهن معروف هستند.

استفاده از پایه فلزی چستر

برای اینکه یه هارمونی جذاب در طراحی مبل داشته باشیم از فلز در مبلمان استفاده می‌کنند به این دلیل که فلز محیطی سرد و صنعتی دارد و وقتی در کنار یه متریالی مثل پارچه که گرم محسوب میشود قرار میگیرند جلوه خاصی رو به چشمهای شما و دکوراسیون منزلتان انتقال می دهند.

پایه فلزی چستر

از مبل چستر برای اماکن اداری و منازل استفاده می‌شود که یکی از محبوب ترین مدل ها در بین مبلمان ها می باشد
مبلمان های راحتی که از استحکام و دوام بسیار بالایی برخوردار هستند و اگر دنبال مبل بسیار راحت هستید و شخص حساسی هستید در رابطه با انتخاب مبل ، مبل چستر یکی از بهترین انتخاب ها برای شما میتواندباشد، چرا که ظاهری بسیار زیبا و فاخر دارد و بسیار با دوام عالی هستند

مبل چستر چیست

مشخصه های اصلی مبل چستر کاناپه بزرگ میباشد که با استفاده از دکمه های مشخصی لمس کاری شده استشاید برای شما سوال پیش بیاد که لمس کاری شده یعنی چی ؟

لمسه کاری که به آن لمسه کوبی  نیز گفته می شود در صنعت مبلمان بسیار راجع رایج است ،لمسه کاری به شکل خاصی از فرم دادن پارچه گفته میشود که بصورت برجستگی و فرورفتگی هایی در کنار همدیگر قرار داده می‌شوند

شکل نهایی به صورت لوزی هست که در می آید،لمسه کاری بیشتر در روی مبل های چرمی صورت می گیرد ولی به این معنی نیست که روی پارچه استفاده نمیشود، میشود اما روی چرم بسیار زیباتر و فاخر تر هست.

لمسه کاری به دو صورت انجام میشود

یک با دستگاه و دو با دست انجام میشود

که لمسه کاری با دستگاه بسیار سطحی است و ظاهر و کیفیت آن به هیچ وجه قابل مقایسه با لمس کاری با دست نیست.
لمس کاری با دست بسیار با ارزش است و دارای زیبایی و عمق بیشتری هستند چرا که زمان بیشتری برای لمس کاری با دست صرف می شود و گویا در کار روح وجود دارد.
ولمسه کاری مبل  در مبلمان هاایی است که به مبلمان چستر ما آنها را می شناسیم و بسیار پرکاربرد و زیبا از نظر مشتریان است.

مبل چستر
پایه فلزی چستر

به پایه های استفاده شده در مبلمان چستر ، پایه چستر می گویند و اگر جنس آن فلز باشد پایه فلزی چستر گویند،شما می توانید پایه فلزی چستر را از لوازم مبل سینا تهیه فرمایید

فروش پایه فلزی چستر

ابزار مبل سینا از تولید کنندگان پایه های فلزی می باشد که یکی از محصولات آن پایه فلزی چستر می باشد که در ارتفاع های مختلف و ظاهری متفاوت تولید و  موجود می باشد ، لازم به ذکر است که برای خرید های عمده و در تیراژ بالا لوازم مبل سینا تخفیف های بسیار عالی را برای تولید کننده های مخترم لحاظ خواهد کرد

چایه فلزی چستر در لوازم مبل سینا به سری پایه مدل m گفته می شود

جهت مشاوره بیشتر و کسب اطلاعات می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

۵۵۲۷۴۲۱۱

۵۵۲۶۶۸۳۵

۰۹۱۲۹۴۰۸۸۹۲

۰۹۱۲۹۴۰۸۸۹۱

www.sftools.ir