خرید چسب اسپری دنا و کیا ؟

چسب های اسپری از مهم ترین عنصرها در تولید مبلمان و صنعت تشک سازی و .... می باشد، درادامه این مقاله به بررسی دلایل استفاده و ویژگی های اصلی چسب های اسپری دنا و کیا میپردازیم .

کاربردهای چسب اسپری

پرکاربرد در صنعت مبلمان سازی

 • برای چسباندن انواع فوم و اسفنج نمد و فوم های پلی اتیلن
 • چسباندن انواع روکش های پارچه ای
 • برای چسباندن لوازم و مبلمان اداری
 • چسباندن روکش های پلاستیکی
 • تولید تشک ، تولیدات کیف ، تولیدی صندلی های اداری

چرا غلظت در چسبهای اسپری بسیارمهم است ؟

اگردر چسب های اسپری غلظت بیشتراز حد باشد هنگام اسپری کردن ضریب یکنواختی آن بهم میخوره  و یا برعکس اگر غلظت کمتر از حد استاندارد باشد مصرف چسب بیشتراز حد نیاز خواهد شد بنابراین غلظت آن در راندمان خوب چسب ، حائز اهمیت است.چسب های دنا و کیا دارای چگالی بالا بسیاری هستند که این امر باعث شده تا چسب ها وزن واقعی خود را بدون هیچ گونه ناخالصی داشته باشند .

 غیر قابل اشتعال

از ویژگی مهم این چسب غیر قابل اشتعال بودن آن است یعنی وقتی  در صنعت مبلمان سازی شما اگر ازچسب قابل اشتعال زا استفاده میکنید چسب مثل یک بمب آتش زا عمل میکند ، اگر از چسب های آتش زا استفاده کنید ممکن است در کوتاه ترین زمان ممکن حتی با ته یک سیگار روشن کل محوطه را تحت شعاع قراردهد و منجر به آتش سوزی شود و میلیاردها دستگاه را پودر کند متاسفانه خاموش کردن آن نیز کار راحتی نیست .

بنابراین در محیط های کاری شما امنیت وآرامشی که میخواهیم بدست  بیاوریم از هرچیز دیگری بسیار مهم تراست .

خرید چسب اسپری
خرید چسب اسپری

قدرت چسبندگی بالا

ما با بکار گیری از بهترین موادهای روز آلمانی در چسب های اسپری خود  مهم ترین ویژگی آن را یعنی میزان  چسبندگی آنهارا  بسیار قوی تر و محکم تر از قبل کرده  بطوری که با کمی  اسپری کردن آن در مدت زمان بسیاری کمی شاهد چسبندگی بالای آنها خواهید بود.

بی بو

بوی بد و اذیت کننده برخی چسب ها ممکن است در بعضی موارد باعث بروز حساسیت و ... شود ، امروز به شما چسب اسپری دنا و کیا رو معرفی میکنیم و با اطمینان کامل به شما چسب های فاقد هرگونه بو را ارائه میدهیم .

بسته بندی های مختلف داریم

با توجه به نیاز و مصرف شما لوازم مبل سینا  پخش چسب های اسپری را در وزن های زیر انجام میدهد

 • ۱ لیتری
 • ۶ کیلویی
 • ۱۰ کیلویی
 • ۱۷ کیلویی
 • ۲۲ کیلویی
 • فله ای ( ۲۲۰ کیلویی)

چسب های اسانس دار

از دیگر مزیت های چسب های اسپری شرکت کیا گستر سینا  که هنوز اجرایی نشده این است که در آینده نزدیک چسب هایی با اسانس های میوه ای مختلف تولید وپخش خواهیم کرد.

مرجوع بی قید و شرط

شرکت کیا گستر برای تمامی مشتریان قدیم و جدید خود امکان مرجوع کردن بی قید شرط چسب اسپری ها را در نظر گرفته با هرچقدر مصرف که داشته باشند.

چسب های بی رنگ

در بعضی از صنف های تولیدی چسب های  اسپری رنگ دار پاسخگو نیست بنابراین راه حلی ساده دیگری برای شما داریم چسب های اسپری که کاملا بی رنگ هستند را تولید و پخش کرده.

خرید چسب اسپری

آیا رنگ چسب بر روی قدرت چسبندگی آن تاثیری دارد؟

باید بگوییم خیر کاملا بی تاثیر است.

 

نحوه استفاده صحیح از چسب ها

برای اسپری کردن از دستگاه پیستوله استفاده کنید تنظیمات پیستوله باید به صورت نقطه ای در فاصله ۳۰ سانتی متری از سطوح باشد

حتما از دستکش کار استفاده شود، قبل از اسپری کردن حتما محل را از آلودگی پاک کنید.

خرید چسب اسپری

آیا با چسباندن یک طرف سطح سطوح به یکدیگرمی چسبند؟

 بله ولی لازم به ذکر است نحوه استاندارد استفاده ازچسب ها  در دو طرف سطح است ولی در بعضی مواقع که سطوح سبک و ضعیفی مثل اسفنج های ۱۷ و ۱۲کیلویی ویژه چون تحت فشار نیستند این قابلیت وجود دارد تا بشه یک طرف سطح به چسب آغشته شود تا کیفیت کار و سرعت العمل کارتون بالا بره .

با گاز تشکیل شده در دبه های چسب چه کنیم؟

با قرار دادن چسب ها در محیطی دوراز نور خورشید و خنک  خود این مشکل رفع می شود و دیگر نیازی به سوراخ کردن  دبه ها نیست و غلظت چسب به خوبی حفظ می شود .

 

شرایط نگهداری دبه های چسب اسپری چگونه ؟

 • یک حتما باید این چسب ها را از قرار دادن درمعرض نور مستقیم خورشید جلوگیری شود تا مانعی از باد کردن چسب شود در غیر این صورت احتمال ترکیدن چسب را چند برابر می کند زیرا اشعه ماورابنفش به شدت تاثیرمنفی میزاره رو چسب وباعث تخریب چسب ها خواهد شد.
 • دو از سوراخ کردن دبه های چسب به منظور رفع گاز جمع شده در آن به شدت خودداری کنید با این عمل غلظت چسب دچار مشکل خواهد شد ، ما به شما این اطمینان را میدهیم که کنترل کیفیت مجموعه ما با استفاده از ظروفی که از سال۱۴۰۰ قرار داده که به هیچ وجه تحت تاثیر ترکیدگی قرار نمیگرد مگر به شرایط زیر

 در شرایطی که شما چسب رو درمعرض نورخورشید هنگام بسته بندی یا در پشت ویترین و یا حمل نقل قرار دهید ممکن است در خطر ترکیدن قرار بگیرد

 

 

زمان OPEN TIME چسب اسپری های دنا؟

وقتی شما دو طرف سطح را آغشته به چسب کرده اید زمان OPEN TIME آن ۵-۱۰ دقیقه است. عمل دیگری که در چسبیدن بهتر آنها تاثیر گزار است فشار دادن دو سطوح به یکدیگر است با ایجاد فشار بیشتربسیاربهتر متصل می شوند

دمای مناسب برای
نگهداری چسب ها بین ۱۵-۳۰ درجه می باشد

نکته  آخردر فصول تابستان بهتر است به اندازه نیاز
خود چسب هارا تهیه کنید تا مانع باد کردن گالن های چسب شوید.

چسب دنا پلاس

در سال جدید با رو نمایی از چسب جدید با کد ۷۰۹۰ دنا پلاس طرفدران زیادی رو به خود جذب کرده این کد از جدیدترین و آخرین کد های چسب دنا پلاس می باشد کیفیت این چسب خیلی فراتر از کد ۴۰۹۰ است.

خرید چسب اسپری